Chudobní a bohatí SKONČILI! Poznáme nové pravidlá Farmy: Všetko bude nakoniec úplne inak!

Dátum:

Na Farme panuje v posledných dňoch poriadne napätá atmosféra, ktorá výrazne narušuje vzťahy medzi bohatými a chudobnými. Konflikty medzi farmármi zachytila aj samotná Evelyn, ktorá sa rozhodla pozmeniť pravidlá na statku, ba dokonca pozmeniť rozdelenie skupín.

Desiata séria reality šou Farma sa rozhodne nesie v úplne inom duchu ako minulé ročníky. Divákov, ale aj samotných účinkujúcich prekvapilo, že boli rozdelení do skupiny bohatých a chudobných. Práve toto separovanie spôsobilo medzi farmármi desiatky konfliktov, pričom dokonca prišlo takmer k bitke medzi fitnesákom Martinom Šmahelom a rodákom z Nitry, Jurajom.

Po odchode herečky Silvie Šuvadovej sa tvorcovia Farmy zrejme rozhodli pritvrdiť. Evelyn tak bola pre súťažiacich smutným poslom. Keď sa usmiata objavila na statku, všetci predpokladali, že sa uskutoční súťaž a následne príde sladká odmena pre skupinu, ktorá vyhrá.

Známa komička však úvodnými slovami úplne odrovnala všetkých farmárov. Bohatí a chudobní sa totiž stali minulosťou, keďže obe skupiny sa napokon zlúčia. Aj v tomto prípade však mala zmena veľký háčik. Účinkujúci museli Evelyn odovzdať všetky výdobytky, ktorými doteraz disponovali. Farmári tak prišli o spálňu, toaletu, dom farmára týždňa, a dokonca aj matrace.

Zmenili sa však aj pravidlá, pričom vybraným sluhom pribudne starostlivosť o záhradu. Jedným z najväčších prekvapení bola určite informácia, že celá zostava bude musieť spávať v kuchyni na stoloch, lavičkách či na zemi. Jedinú výhodu dostal nový farmár týždňa Juraj, ktorý si vychutná noc na mäkkom matraci. Farmu tak čaká poriadny reštart, pričom sa hra vrátila úplne na začiatok.

Evelyn zo statku odniesla matrace farmárov
Farmári následne spálili Šuvadovej domček spoločne so starými pravidlami Farmy a sluhovské oblečenie

Zdroj: markiza.sk  |   Foto: Facebook/Farma, Instagram/farma2018_zakulisie

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...