Reality šou Farma 11 bola plná rôznych charakterov, a kým niektorí súťažiaci nadviazali silné priateľstvá, iní medzi sebou postavili doslova nepriestreľné steny. Jednými z nich sú zaiste i východniar Radovan Dulin a západniar Matej Jurkovič, ktorý bol napokon kvôli fyzickému útoku na Rastislava Mojseja zo šou vyradený.

Je tomu len zopár hodín, čo farmárska kráska Kristi Dali otvorene priznala, že jej vzťah s temperamentným Radom je už minulosťou. Iniciátorkou rozchodu mala byť práve ona potom, čo sa ich cesty rozišli kvôli pracovným povinnostiam v rôznych kútoch Slovenska i špekuláciám, že ju mal nahradiť inou ženou. “Ja mám Radka fakt rada. No nie je to už také ako na Farme a realita mi, žiaľ, ukázala, že je lepšie, aby sa naše cesty rozišli,” uviedla pre týždenník Šarm.

Od potvrdeného rozchodu prešiel len okamih, no zdá sa, že Popradčan nezaháľa a z odlúčenia od krásky si ťažkú hlavu nerobí. V posledných hodinách totiž prepadol konverzácii so svojim najväčším sokom z markizáckeho statku, Matejom Jurkovičom. Práve on ho mal vyzvať na dramatický súboj v klietke, kde by sa proti sebe postavili tvárou v tvár počas jedného z Oktagon galavečerov.

Definitívny koniec! Rado a Kika sa rozišli, farmárka prezradila dôvod!

“Samozrejme, že výzvu prijímam, ale mám svoje povinnosti, a preto je na tebe, aké podmienky (finančne) dojednáš,” odpísal Matejovi Rado, pričom na peniazoch stroskotala celá ich ďalšia slušná komunikácia. Kým západniar odporučil bývalému vodičovi sanitky, aby si na seba vsadil v stávkovej kancelárii, ten začal riešiť váhovú kategóriu, ktorá je medzi mužmi už na prvý pohľad rozdielna.

Po vyhrážaní sa z oboch strán a dokazovaní si, kto je väčší a mocnejší geroj, ponúkol Jurkovič Dulinovi 5 000 eur, ak ho porazí. “Ty dáš 5 litrov a vieš, čo dám ja?? Dám ti na p*cu, Herkules!!!!” nezdráhal sa v instagramovej komunikácii farmár, pričom ju hrdo zverejnil aj vo svojich príbehoch. Nuž, čo myslíte, kto vycúva ako prvý?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/radovan.d, | Foto: IG/farma.markiza, radovan.d