Je tomu len zopár dní, čo sa na povrch dostala informácia, že Radovan Dulin, ktorý prichádzal na Farmu 11 ako zasnúbený muž, má mať pletky s celkom novou známosťou. Casanova z východu sa proti tejto informácii hrubo ohradil, avšak ako sa opäť potvrdilo, bez vánku sa ani lístok nepohne.

38-ročný Rado sa na markizáckom statku zahľadel do fotomodelky Kristi Dali (32), ktorá mu po čase city opätovala. Napriek tomu, že pred kamery prichádzal ako zadaný muž, po ukončení relácie svoj vzťah so snúbenicou Ivanou uzavrel a plnými dúškami si užíval lásku krásky zo Senca. Dvojica sa však musela po krátkom čase pripraviť na celkom novú skúšku a po intenzívnom vzťahu na Farme čeliť odlúčeniu.

Bývalý vodič sanitky totiž dostal pracovnú príležitosť v Poprade, pričom Kristi musela ostať kvôli svojim povinnostiam v blízkosti Bratislavy. Aj keď výrazná kráska ubezpečovala svojho partnera, že všetko bude v poriadku a verí v ich vzťah, prelietavosť Rada zrejme nepozná hraníc. Ako totiž uviedol aj pred kamerami, nedokáže byť sám a potrebuje po svojom boku nejakú ženu. Práve tieto slová potvrdil aj po príchode na statok, kde sa už po dvoch dňoch zaplietol s teenagerkou Mirkou a neskôr podľahol čaru Kristíny.

Začiatkom týždňa sa v médiách objavili informácie o údajnej nevere hviezdičky z Markízy, ktoré však takmer okamžite dementoval. “Odkedy som vyšiel z Farmy, tak som nebol dva mesiace nikde a nepotrebujem, aby o mne niekto písal, že mi je*e zo slávy. Milujem ju, ale to nikoho nezaujíma,” vyjadril sa Rado. Zdá sa však, že milovník žien nehovorí celkom pravdu. Do redakcie sa nám totiž ozval istý čitateľ, ktorého príspevok hovorí sám za seba. V spoločnosti sympatickej brunetky si farmár najskôr vychutnáva Skalnaté pleso a krásu Tatier, pričom neskôr si užíva zábavu na diskotéke. Radko, toto vyzerá inak ako gauč v obývačke!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/Farma.markiza, kristi_dali, R