Róbert Fico sa nielenže netají odporom k vládnutiu Igora Matoviča, ale verejne proti nemu burcuje aj občanov Slovenskej republiky. Mnohopočetné tlačové konferencie na tému premiéra a jeho spôsoby vedenia krajiny usporadúva niekdajší líder politickej scény SMER-SD s cieľom podporiť skrátenie vedenia terajšej koalície. 

O referende s cieľom predčasných volieb aj naďalej informuje predseda strany Smer-SD na tlačovej konferencii. Snahou tohto politického hnutia je uvoľnenie premiérskej stoličky, nakoľko terajší vladár je podľa nich podvodník, ktorý mal milióny antigénových testov nakúpiť v spolupráci s Richardom Sulíkom kvôli kšeftu.

„Mnohých možno prekvapuje, že konflikt medzi predsedom vlády pánom Matovičom a podpredsedom vlády pánom Sulíkom skončil ako obyčajne. Veľa kriku, veľa urážok, veľa nadávok. Na konci dňa sa opäť dohodli, pretože za takýmto krikom a týmto predstieraním konfliktu nie je nič iné, len snaha obidvoch pánov za každú cenu minúť testy, ktoré podvodne nakúpili,“ uviedol bývalý premiér, ktorý bol nedávno zachytený po boku priateľky na známom mieste. Róbert Fico zároveň tvrdí, že vláda Slovenskej republiky navrhuje celoplošné testovanie nepresnými testami, ktoré počas predchádzajúcich testovaní nič nepriniesli a boli nakúpené kvôli „kšeftu“.

Predseda politickej strany Smer zároveň zdôrazňuje, že na ich použití trvá Igor Matovič iba preto, aby nezostali ako dôkazný materiál niekde v skladoch a trvá na tom, že nič neukazujú. Fico sa antigénového testovania zúčastniť neplánuje! „Dámy a páni, prepáčte, ja si nenechám v nose špárať nejakou dievčinkou, ktorá má osemnásť rokov a ktorá je tretiačka v strednej zdravotnej škole. A pýtam sa, kto bude niesť zodpovednosť ak spôsobia ľuďom nejaké škody na zdraví, kto to bude potom všetko riešiť?! Čo sú to jednoducho za nezmysly?!“ rozhorčuje sa Fico počas besedy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: YT/Smer – Sociálna demokracia | Foto: wikimedia.org, IG/robert.fico