Televízia Markíza v spolupráci s českou TV Novou spustili druhú sériu šou Survivor, ktorá je mimoriadne obľúbená po celom svete. Do Dominikánskej republiky napokon vycestovalo 20 súťažiacich, pričom jedným z nich je Filip Jánoš, víťaz Farmy 14, ktorý zažíva ďalšie dobrodružstvo.

Slováci môžu aktuálne sledovať epizódy reality šou Survivor iba prostredníctvom streamovacej platformy Voyo. Proti sebe sa postavili dva tímy, pričom ide o kmeň REBELOV, ktorého súčasťou sú účinkujúci z ľudu, kým osobnosti zo sveta šoubiznisu súťažia v kmeni HRDINOV.

Jedným z nich je aj Filip Jánoš, ktorý nedávno vyhral Farmu 14, vďaka čomu si prilepšil o krásnych 75-tisíc eur. Úspešný YouTuber sa rozhodol prijať ďalšiu výzvu, no tentokrát sa musel pripraviť na skutočný hlad.

Rodák z Bratislavy sa však už teraz pochválil svojím spolubojovníkom netradičnými chuťami. Po príchode do nového príbytku totiž našiel na pláži chrobáka podobajúceho sa na švába a bez váhania ho zjedol. ,,Ja predtým, ako som išiel na Survivor, som si hovoril, že chcem ochutnať všetky chrobáky, čo sú tu,” vysvetlil následne svoje konanie mladík, ktorého IQ je nad 150.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: FB/VOYO, TV Markíza