Mladý talentovaný umelec nezvládol všetok ten nápor okolo neho a prepadol rôznym závislostiam. S démonmi sa však Matúš Kolárovský rozhodol definitívne skončiť a vyhľadal pomoc na psychiatrii. Počas liečenia ho prišiel navštíviť a podporiť niekto, koho by fanúšikovia vôbec nečakali.

Po tom, čo Matúš Kolárovský v polovici novembra šokoval verejnosť svojou mimoriadne osobnou spoveďou o tom, ako v minulosti prepadol drogám a liekom, od ktorých bol závislý, sa mu od jeho kolegu a bývalého kamaráta dostalo poriadneho výsmechu. Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty na ňom nenechal nitku suchú.

Matúš Kolárovský

,,Čakal som lepší herecký výkon od týpka, ktorý hral v markizáckom seriáli. Kamoš to dobre povedal, zase raz si len dokázal, že si malá, umrnčaná pi*a, ktorá keď mu začne horieť za ri*ou, rýchlo, rýchlo sa ísť hrať na katolíckeho ufňukaného chlapca na Instagrame, len aby som sa zo všetkého vyvliekol. Len aby to pre mňa nemalo náhodou fatálne následky. Takisto jak keď si tĺkol Nikolu, jak keď si nabúchal Twiinsku na hajzli, ty ko*t, a podobné veci,” chŕlil zo seba v príbehoch na Instagrame spevák, ktorý má s Matúšom dokonca spoločnú pesničku.

,,Si malá, umrnčaná, zľaknutá pi*a. Si potkan. Prečo si neplakal, keď si fetoval? Keď si mi tr*kal ex? Keď si tĺkol Nikolu, hm?” pokračoval v tom čase Tomy.

Veronikka Nízlová o Kolárovskom: Takáto je pravda o jeho liečbe!

Matúš Kolárovský dostal druhú šancu

O tri mesiace sa všetko zmenilo. Chalani si zrejme potrebné veci vysvetlili, o čom svedčí záber potetovaného hudobníka, na ktorom sa usmieva práve po boku exotického Yaela. ,,Matúš sa má dobre. Poctivo na sebe pracuje a ja mu držím palce, aby sa vrátil lepší a silnejší ako kedykoľvek predtým,” napísal Kotty, ktorý dal mladému oteckovi druhú šancu.

Matúš Kolárovský

Zdroj/Foto: Instagram/tomy.kotty, matuskolarovsky