V stredu priniesol Nový Čas šokujúcu informáciu o mladom spevákovi Matúšovi Kolárovskom, ktorý mal skončiť na psychiatrii. Mamička jeho dcérky Veronika Nízlová odhalila, ako to vlastne s Yaelom v skutočnosti je.

V polovici novembra sa Matúš Kolárovský s verejnosťou podelil o temnú minulosť, o ktorej netušili ani jeho najbližší. Spevák priznal, že holdoval liekom, drogám a blízko mal aj k alkoholu.

„U mňa to zašlo až do takého momentu, že som sa stal závislý na liekoch a možno aj na nejakých iných omamných látkach. A mrzí ma, že ma tak mnoho ľudí videlo, lebo nevedeli, čo sa deje, nevedela to moja mama, nevedel to nikto,“ uviedol so slzami v očiach vo svojej otvorenej spovedi Yael. Následne si dal od sociálnych sietí pauzu, ktorá trvá doteraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Nový Čas včera informoval verejnosť o tom, že Matúš pred dvomi týždňami nastúpil na liečbu v Psychiatrickej nemocnici v Hronovciach. Aký mal na to dôvod, objasnila pre portál Topky Veronika Nízlová, s ktorou má dcérku Neu.

Veronika Nízlová tvrdí, že Matúš je čistý

„Hovoriť, že je na psychiatrii, je absolútne scestné. Už keď Matúš pred pár týždňami nastúpil, bol úplne čistý, o čom svedčili aj výsledky jeho odobraných vzoriek. Bolo toho veľa, musel zniesť obrovský tlak, dostal sa z toho vďaka vlastnej vôli, no potreboval si oddýchnuť,” uviedla pre Topky.sk známa speváčka. Twiinska je s Yaelom v kontakte a ak to okolnosti dovoľujú, stretáva sa aj s Neou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

„Nepáči sa mi, ako sa prezentuje, že je na psychiatrii. Oficiálne sa to oddelenie nejak volá… Ale on žiadne takéto problémy nemá. A už dávno nie je na ničom závislý. Je v poriadku. Nie je pravda, že sa lieči z liekov. Už nemá problém s ničím podobným. To už má dávno za sebou a je tam najmä preto, aby sa dal dokopy sám so sebou. A my ako rodina ho absolútne podporujeme,” vyjadrila sa Veronika Nízlová, ktorá je Matúšovi veľkou oporou.

Zdroj: Nový Čas, Topky | Foto: Instagram/veronikatwiins, matuskolarovsky