Slávnu nemeckú rodinu Geissenovcov netreba predstavovať. Bývalá modelka Carmen a pesimistický podnikateľ Robert sa divákom okamžite vryli do pamäte. No zdá sa, že si boháči opäť pohnevali blízku osobu, s ktorou spolupracovali.

Nie je to tak dávno, čo sme vás informovali o žalobe, ktorá bola podaná na milionársky pár. Svojmu bývalému obchodnému partnerovi totiž niekoľko mesiacov nevyplatili jeho odmeny a súd tak rozhodol, že musia zacvakať 324 000 eur. Po mesiaci sa objavil ďalší prípad, ktorý ich dostal do problémov!

Prečítajte si tiež: Geissenovci musia čeliť ŠKANDÁLU: Vďaka ukradnutému nápadu zarobili milióny!

Tentokrát ide o televízneho producenta Daniela Freia, ktorý spolupracoval na výrobe reality šou boháčov. Práve on požičiaval jachty, prenajímal pláže, zabezpečoval súkromné lietadlo,  ubytovanie či občerstvenie. Svoje náklady uviedol vo faktúrach, ktoré Geissenovci akosi opäť ,,zabudli“ zaplatiť. V týchto chvíľach prebieha súdny proces, no už teraz vieme, že iba pokuta za omeškanie ich dlhu je v hodnote 26 000 eur. O rozsudku vás budeme informovať. No už je jasné, ako si nemecký pár udržiava svoj luxusný život, keď neplatia svoje účty.

Zdroj: t-online.de  |  Foto: Facebook, Instagram