Pred pár hodinami šokovala exfarmárka Lenka Horníková priznaním, že tvorí pár s aktuálnym farmárom a synom Moniky Haklovej Filipom. Prekvapená mama ale narovinu povedala, čo si o novej priateľke syna myslí.

Je to len pár hodín odvtedy, čo exfarmárka Lenka Horníková (20) otvorene priznala vzťah s aktuálnym duelantom Filipom Haklom (20): “Sme s Filipom Haklom spolu. Veľmi mu držím palce na Farme a už sa teším, až sa vráti,” znejú emotívne slová brunetky s malým dieťaťom. Po prevalení farmárskeho vzťahu ostala šokovaná aj samotná Filipova mama, známa Monika Haklová, ktorá sa v minulosti sama zúčastnila Farmy 2: “Infarkt ma skoro trafil, to čo má byť? Toto som našla na Instagrame! Halooo, to je vtip?????” zareagovala v šoku.

Monika je však rada, že sa jej syn, z ktorého vyrástol poriadny fešák, odhodlal ísť na Farmu a prezradila, ako jeho účasť na statku vníma. Podľa jej slov sa totiž mladý muž priučí prácam okolo domu, ktoré sa mu zídu aj v živote po Farme. Na svojom profile voči nemu pravidelne prejavuje hrdosť a posledne ho pochválila aj za výber druhého duelanta. Je spokojná, že jej syn si nevybral zraneného Michala, ale férovo zvolil Petra.

Zdá sa však, že viac vrások na čele jej robí práve novoodhalený vzťah Filipa a kontroverznej Lenky, čo prezradila pre Slovakwoman: “Ja som o tom vôbec nevedela, on mi to neprezradil, asi si myslel, že nebudem z toho veľmi spokojná. Skoro som odpadla, netušila som, že sa stretávajú. V podstate ani nemám slov, počkám, ako sa to vyvinie. Ja len dúfam, že to bude len nejaké vzplanutie. Myslím, že táto veta hovorí za všetko,” neskrýva Monika svoje pochybnosti o výbere svojho syna.

Dôvod pritom prezradila úplne narovinu: “Ani nie kvôli tomu, že Lenka má dieťa. Filip má veľmi rád deti a myslím, že by bol schopný sa postarať aj o cudzie, ale kvôli jej minulosti, ktorá ich môže neskôr dohnať,“ vyjadrila obavu o svoju “nevestu”, no na záver zdôraznila, že Lenku vlastne osobne zatiaľ nepozná a v žiadnom prípade nechce mladú mamičku uraziť. Ktovie, ako na tieto slová zareaguje samotný Filip s Lenkou?

Monika Haklová vyprevádza syna Filipa na Farmu
Monika na svoje deti nedá dopustiť
Bojí sa, že vzťah Filipa a Lenky dobehne exfarmárkina minulosť
Ako zareagujú na Monikine slová Filip s Lenkou?

Zdroj: slovakwoman.sk │ Foto: Facebook, YouTube/Farma