Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Po farmárskej hanbe Giuliany Santi, ktorá opitá omočila sluhovský matrac, sa na vrchol trápnosti prebojoval iný súťažiaci. Nie je to nik iný ako samotný Šimon Koleň- ten incident mladej študentky kritizoval až do nedávneho momentu, kedy sa mu prihodilo rovnaké faux pas.

Stalo sa tak počas večera krátko po návrate účinkujúcich z duelovej arény, keď oslavovali výhru Filipa Jánoša nad Adriánom Jurčom. Šimon zrejme nezvládol nával alkoholu a počas noci vstal a za námesačného stavu sa vyprázdnil takzvane „na Giulianin štýl“- pomýlil si totiž toaletu so spoločnou spálňou.

Pred zrakom Santi a Viktórie tak omočil kufre účinkujúcich i podlahu, čomu ani len dievčatá nemohli veriť a na pracovitého moralistu si posvietili baterkou. Neskôr sa spolu s Alex Minárikovou rozhodli uhladiť stopy a fľaky po Šimonovom moči poumývali vodou.

Ani dôkladné upratanie však nezastavilo horúcu klebetu a Koleňov mokrý incident sa rozšepkal po Farme v priebehu niekoľkých hodín. „Baby mi ráno povedali, že v noci som sa zobudil, som sa postavil vedľa postelí a vyč*ral som sa tam,“ farmár neveriacky krútil očami po tom, čo mu účinkujúce porozprávali, pri čom ho večer „načapali“. Uf, tomu hovoríme karma.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk