Hanba, akú Farma doteraz nevidela. Príchod nových súťažiacich do drsnej reality šou bol, ako sa očakávalo, patrične oslávený, avšak počas bujarej párty prišlo k nečakanému incidentu. Giuliana to prehnala s alkoholom, následkom čoho neudržala vlastný moč. To však nie je všetko!

Giulianu Santi čakal jeden z najťažších dní pred televíznymi kamerami. Mladá študentka sa opila a skončila v sluhovskej stodole, čo by nebol až taký problém. Ten nastal až v momente, keď sa pritúlila k Šimonovi Koleňovi a v okamihu, kedy to pracovitý farmár najmenej čakal, naňho pustila v spánku moč.

„Ona sa tam došťala asi,“ Šimon nechápavo oznámil ostatným účinkujúcim po tom, čo za nimi prišiel celý mokrý. „Uprostred noci Giuliana tam vtrhla, zaspala na mne a vtedy som vlastne zistil, že som celý mokrý. Vyšťala sa na mňa,“ sťažoval sa pobúrený farmár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„To som ešte nevidela, aby 18-ročné dievča sa pocikalo,“ vyjadrila sa Alex, ktorá musela so Šimonom v danú noc spať na jednom matraci. Giuliana si svoj nočný incident napriek tomu údajne nepamätá.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk