Hollywood skončil v slzách po hroznej a zarmucujúcej správe. Koronavírusom sa už nakazil aj princ Charles či osobnosti zo sveta šoubiznisu a práve jeden z nich sa stal aj prvou obeťou nebezpečnej choroby.

Koronavírus, ktorý sa šíri naprieč celým svetom, si nevyberá. Po tom, čo sa ním nakazili aj viaceré známe osobnosti či celebrity, hlási Hollywood prvú obeť na živote. Vírusu pritom podľahol 69-ročný Mark Blum. Známy herec zomrel na zdravotné komplikácie ochorenia.

Blum sa preslávil najmä rolou vo filme Krokodíl Dundee či Hľadám Susan, no zahral si aj v divadle na Broadway či v televízií. Jeho smrť potvrdila viceprezidentka SAG-AFTRA Rebecca Damon. “S hlbokým zármutkom vám píšem správu, že náš priateľ a člen Mark Blum zomrel v dôsledku komplikácií koronavírusu,” uviedla podľa USAtoday. Vírusu pritom nedávno podľahol aj otec známej herečky.

Umelec začal kariéru v roku 1977 na Broadway a poslednýkrát si zahral vo filme Great White Way v roku 2013. V televízií sa posledne objavoval v seriáli Netflixu s názvom You, avšak epizódne aj vo Frasierovi či Sopranovcoch. Poctu mu po smutnej správe vzdávajú mnohí zdrvení kolegovia, ktorí ho opisujú len tými najkrajšími prívlastkami. Blum za sebou zanechal manželku Janet Zarish. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eu.usatoday.com │ Foto: Twitter, YouTube/zoom