Tanečná šou Let’s Dance si získala na Slovensku mimoriadnu priazeň publika, pričom posledný ročník bol plný podmanivých hviezd. Okrem Jána Koleníka, Adama Bardyho či Zuzany Kubovčíkovej Šebovej patrili medzi favoritov divákov i poroty Kristína Svarinská s partnerom Marekom Kličom.

Pôvabná herečka v súťaži triumfovala nielen na parkete, no šťastie sa na ňu usmialo aj v súkromí. Kristína Svarinská sa totiž v priebehu šou zamilovala do YouTubera Petra Altofa, kým u jej tanečného partnera Mareka Kliča sa pomaly schyľovalo k svadbe. Ako najnovšie pohľadný mladík zverejnil na Instagrame, v uplynulých dňoch povedal svoje životné áno krásnej partnerka Janke.

„Viem, že si to so mnou nemala a nemáš jednoduché, no ja si veľmi vážim všetko, čo pre mňa robíš a aké zázemie mi vytváraš… Opäť sa potvrdilo pravidlo, že za úspešným mužom stojí silná žena. Toto je jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Láska, ĎAKUJEM, milujem ťa,“ napísal dojatý ženích k videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti. Mladomanželom blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/marek_klic_jr, jankaklicova_, maruskajenova.fotograf