Šou Svadba na prvý pohľad si získala množstvo televíznych divákov, ktorí so záujmom sledovali osudy odborníkmi spojených dvojíc. Kým v uplynulej sérii pokračoval v láske len jediný pár, pričom ten sa spoznal vlastným pričinením ešte pred nakrúcaním relácie, v aktuálnej sa rozišli cesty ďalších “manželov”.

Tretia séria úspešnej šou Svadba na prvý pohľad pritiahla k televíznym obrazovkám zástupy divákov, ktorých zaujímalo, ako sa budú vyvíjať vzťahy medzi vedou spojenými Slovákmi. Kým k horúcim favoritom šou patril model Dušan Kajaba (30) a študentka Karin Rothová (23), napokon sa ich cesty predsa len rozišli.

Aj keď sa počas finálového rozhodnutia zdalo, že dvojica mieni budovať svoj vzťah a pokračovať v ňom, s odstupom času sa obaja rozhodli, že ostanú len kamarátmi. “Duško už je taký kľudnejší, zato ja som živel. Ďalšia vec, ktorá bola pre nás kameňom úrazu bol fakt, že som necítila, že by to malo perspektívu do budúcna. Ja mám Duška ako človeka rada a som rada, že sme to skúsili a dali tomu šancu, lebo keby to neskúsime, určite by mi to bolo ľúto,” prezradila pre Markízu nevesta, ktorá zároveň dodala, že od vzťahu mali obaja rozdielne očakávania.

“Po čase, keď som bol bez Karin, necítil som, že by mi chýbala. Čiže nebola pre mňa tá pravá,” povedal prekvapivo otvorene bývalý ženích. Ten taktiež prezradil, že vzťah im zrejme nevyšiel na základe viacerých faktorov, v zásade však pre rozdielny životný štýl, vekový rozdiel, s čím súvisí aj vízia do budúcnosti. Obaja však svorne tvrdia, že si prirástli k srdcu a sú v neustálom kontakte, pričom sa aj z času na čas stretávajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/itskarinroth