Je tomu len zopár mesiacov, čo na obrazovkách televízie Markíza získala mimoriadnu pozornosť divákov šou Svadba na prvý pohľad. Tím odborníkov sa tu pokúsil spojiť ľudí hľadajúcich lásku pomocou vedy, pričom práve v druhej sérii sa im to skutočne podarilo. Aj keď ruku k dielu značne priložil ženích Milan!

Sociálny experiment Svadba na prvý pohľad konečne skutočne zafungoval a po pároch, ktoré k sebe nenašli cestu, sa do šou prihlásila aj sympatická Tereza Hudecová. Tá sa na televízny program pripravovala s kondičným trénerom Milanom Bendom, ktorý sa do plavovlásky zamiloval a dodatočne prihlásil do televízneho projektu. Nakoľko prešiel všetkými zásadnými testami a veda potvrdila, že je pre Slovenku vhodným partnerom, pôvodne vybraný ženích jej bol napokon zmenený.

Netrvalo dlho a zamilovaný pár si povedal svoje životné áno aj v realite, pričom svadba sa konala 14. augusta v čarovných priestoroch Stodoly v Mýte pod Ďumbierom. “Človek si ani neuvedomuje, ako sa môže zmeniť život za necelý rok. A zo svadby na prvý pohľad sa nám stáva svadba na druhý pohľad,” uviedol deň pred obradom šťastný ženích. Kým Milan mal na sebe štandardný čierny oblek, nevesta všetkých prítomných očarila ľahkými bielymi šatami, v ktorých vyzerala priam éterickymi. Mladomanželom blahoželáme!

Ďalšie zábery zo svadby mladomanželov môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/milan_benda, terezahudecova