Ilona Csáková zúri: Dominika Gotová ju zaplietla do sporu s Ivanou!

Dátum:

Dominika Gottová neustále opakuje, že chce utužiť vzťahy so svojou rodinou, a zároveň byť mimo záujmu verejnosti. O to viac sú mätúce jej vyjadrenia a konania, ktoré iba prilievajú oheň do ohňa, a taktiež sa dostáva do stredu pozornosti. Najnovšie spomenula meno českej speváčky Ilony Csákovej.

Najstaršia dcéra zosnulého speváka Karla Gotta (†80) si iba pred pár dňami vypočula vážnu diagnózu, ktorá súvisí s ochorením pečene. Podľa jej slov je najvyšší čas so sebou niečo robiť. Zdá sa však, že v skutočnosti ju zdravotný stav až tak netrápi, keď má čas na ďalšie rozvírenie hladiny.

47-ročná blondínka totiž najnovšie uviedla, že česká speváčka Ilona Csáková mala byť mediátorkou medzi ňou a Ivanou Gottovou. Je totiž všeobecne známe, že Ilona je dobrou kamarátkou vdovy po maestrovi. ,,Cez speváčku Ilonu Csákovú mi napríklad odkázala, že mi chce finančne i pracovne pomôcť, ale za podmienky, že prestanem komunikovať s niekoľkými ľuďmi vo svojom okolí – mojimi blízkymi kamarátmi, ktorí mi neskutočne pomáhajú a bez ktorých by som padla na dno,“ prezradila Dominika pre český portál expres.cz.

Podľa jej vyjadrení zároveň mala dostať inštrukcie, ako sa má správať a ctiť si odkaz svojho otca, čo mala Gottová odmietnuť. Dokonca plánuje o rodine napísať ďalšiu knižku. Najnovšie Dominikine tvrdenia však poriadne vytočili Csákovú, ktorej sa nepáči, že sa jej meno zaťahuje do sporov. ,,Tvrdenie Dominiky Gottovej rezolútne popieram, je to nehorázna lož, nikdy sme spolu v kontakte neboli,“ vyjadrila sa k tejto veci nahnevaná speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz  |  Foto: YT/Robert L.Putman, FACE TO FACE, FB/Ilona Csáková

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Zomrela česká herecká legenda!

Česko sa zahalilo do smútku po tom, čo sa...

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...