Manželstvo Ivana a Lucie prechádza najväčšími turbulenciami spomedzi párov, ktoré sa rozhodli pre markizácky sociálny experiment. Aj keď sa zdalo, že dvojica sa po svadbe a medových týždňoch konečne zbližuje, blondínka si pre manžela pripravila nepríjemné prekvapenie.

Úspešný podnikateľ bol z nevesty, ktorú videl po prvýkrát pred obradom, absolútne nadšený. Okamžite mu padla do oka a snažil sa získať si jej priazeň hlavne počas medových týždňov. Neskôr však došlo k šokujúcemu priznaniu zo strany Lucie, ktorá sa vyjadrila k svojej temnej minulosti. Pred pár rokmi mala totiž natáčať scény pre dospelých a byť závislá od drog. ,,Čo ste mi to našli?!“ vykríkol Ivan po odhalení pravdy.

Dvojica sa však problémy rozhodla prekonať a na štyri týždne si prenajala byt. Na rad prišla kolaudačka, ktorej sa zúčastnili i kamaráti oboch účinkujúcich. Zo záberov bolo zjavné, že zábava spojená s alkoholom nemala konca. Rodák z Bratislavy bol však po čase unavený a išiel si ľahnúť.

Inštruktorka babyplávania v žúrovaní chcela pokračovať a do postele odmietala ísť. Čerstvého ženáča po zobudení čakal nepríjemný obraz, keď našiel polonahú Luciu spať na gauči a vedľa nej sa nachádzal jej kamarát. ,,Či spolu niečo mali, to nikto nevie. Dúfam, že mi to vysvetlí, je to ako nevera. Som z toho v šoku. Hnevá ma to, lebo už to fakt vyzeralo, že sa chytáme, komunikujeme, že nám bolo fajn a zrazu takéto prekvapenie. Je mi z toho strašne zle,“ povedal nahnevane Slovák, pričom sa išiel radšej prejsť a stráviť ďalšie zlyhanie jeho manželky. 27-ročná žena sa bránila tvrdením, že Ivan veľmi chrápal a vlastne ju tak donútil spať na gauči.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: svadba.markiza.sk  |  Foto: markiza.sk