Markizácka relácia Svadba na prvý pohľad sľubovala divákom romantickú šou plnú zamilovaných párov. Veľmi rýchlo sa však ukázalo, že fungovanie dvojíc, ktoré sa spoznali až pred oltárom, má značné trhliny. Nehovoriac o temnej minulosti jednej z neviest, o čom ženích absolútne netušil!

Najkontroverznejším párom novej relácie Svadba na prvý pohľad sú rozhodne Lucia a Ivan. Aj keď bol ženích pred oltárom poriadne nervózny, pri pohľade na nevestu ostal nadšený a stres z neho rýchlo opadol. To sa však nedá povedať o 30-ročnej žene, ktorá nedokázala zadržať slzy. V kruhu rodiny a priateľov sa nakoniec zosobášili.

Počas ďalších epizód sa podnikateľ prekvapivo dozvedel, že inštruktorka babyplávania pred ôsmimi rokmi natočila scény pre dospelých. Prvotný šok sa nakoniec zmenil na zmierenie s bujarou minulosťou manželky. Rodák z Bratislavy sa rozhodol zamerať na budúcnosť a všetky neresti hodiť za hlavu.

Lucia však priznala, že hambaté zábery natočila aj v dôsledku závislosti od drog, pričom uvažovala i nad samovraždou. Ivan sa o problémoch manželky dozvedel v prítomnosti jej rodiny. ,,Bola sa liečiť z ťažkej závislosti. Išlo o jej užívanie drog. Bola na liečení. Zatiaľ to nejako zvládam, ale mám strach, čo ešte príde,“ povedal pred kamerami šokovaný muž.

Rodáčka z Bratislavy sa v okamihu odhalenia jej bývalých démonov vyjadrila taktiež, pričom uviedla, že Ivan sa hodil na zem so slovami: ,,Čo ste mi to, preboha, našli!“ Práve toto bolo pre Luciu trpkou chvíľou. ,,Mňa to dosť zabolelo, pretože ja som mu hovorila, že som nemala jednoduchú minulosť a chcela som mu to povedať a byť voči nemu fér, aby sa to nedozvedel z iných strán,“ obhajovala sa nešťastná nevesta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk