Dominika Gottová ešte nestihla dotrúchliť za milovaným otcom a už musí čeliť ďalšej životnej rane. Krátko po pohrebe priznala najstaršia dcéra zosnulého Karla Gotta († 80) trpkú pravdu o súkromí.

Dominika Gottová sa nestihla ani poriadne rozlúčiť s milovaným otcom a už sa musela ponáhľať naspäť do Fínska za svojím manželom Timom, ktorého trápia psychické problémy. Najstaršia dcéra božského Káju ale tiež neprežíva práve ľahké obdobie a okrem vyrovnania sa so smrťou otca ju čaká aj náročná liečba zo závislosti na liekoch. Na pohrebe ju tiež zamrzel prejav Jiřiny Bohdalovej, ktorá jej po niekoľkých hodinách posiela jasný odkaz.

Krehká blondínka, ktorá sa zmieta aj vo finančných ťažkostiach, stojí pred ďalšou náročnou životnou skúškou. Ako totiž priznala pre český Blesk, jej manželstvo nie je v posledných mesiacoch práve ideálne. „Máme s Timom veľké problémy a ja som ich nechcela voziť sem do Česka. Mám sama čo robiť, aby som to psychicky zvládla. Nechcem do toho riešiť iné starosti,“ uviedla zronene.

Hoci sa pôvodne hovorilo o tom, že Dominikin manžel nepriletí na pohreb maestra jednoducho preto, že nemá rád pohreby, pravda je oveľa trpkejšia. „Oficiálna verzia je taká, že nemá rád pohreby,“ priznala, no vzápätí odpovedala na priamu otázku, či ich manželstvo prežíva krízu: „Áno, presne to to znamená,“ uviedla na rovinu. Najnovšie má dokonca uvažovať aj o návrate do Česka, kde by dala svoj život do poriadku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Karel Gott, Televízia Markíza