Televízia Markíza už onedlho odštartuje ôsmu sériu mimoriadne úspešnej tanečnej šou Let’s Dance, kde okrem iných svoje rytmické cítenie predvedie aj hokejista Marián Gáborík. Úspešný športovec je manželom krásnej tanečnice Ivany Gáborík, ktorá mu dokonca bude robiť pred kamerami garde!

Sympatickí manželia Gáboríkovci patria k najstabilnejším párom domáceho šoubiznisu, pričom Ivana len v máji minulého roka porodila Mariánovi druhú dcérku. Kým mnohé ženy po tehotenstve bojujú s nadbytočnými kilogramami, 36-ročná blondínka sa takmer okamžite mohla pochváliť dokonalou postavou, ktorú ukázala len mesiac po pôrode na dovolenke v Chorvátsku.

Aj keď si momentálne užíva rodičovskú dovolenku, už onedlho si hviezda šou Let’s Dance obuje tanečné topánky a svoje umenie predvedie po boku manžela Mariána. K veľkolepému programu Markízy neodmysliteľne patria aj elegancia a nádherné róby, ktorými sa však Ivana pochválila už s prichádzajúcou plesovou sezónou. „S bratom sme od mala chodili pravidelne vystupovať na tieto spoločenské podujatia. Takže moja láska k plesom vznikla už v detstve. A trvá dodnes,“ napísala na sociálnej sieti Instagram, kde inšpirovala mnohé Slovenky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/iversanns, ivsanta_photo