Televízia Markíza už čoskoro prinesie na obrazovky ôsmu sériu obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance. Zdá sa, že na parkete sa bude vykrúcať množstvo hviezd, ktoré opäť prilákajú davy divákov. Jednou z nich je aj bývalý hokejista Marián Gáborík!

Televízia Markíza nedávno oznámila, že jedným zo súťažiacich v tanečnej šou Let’s Dance bude aj Marián Gáborík. Bývalá hokejová hviezda prijala výzvu a s veľkou radosťou sa tešila na intenzívne tréningy. Jeho plány však narušila nečakaná operácia kolena. 40-ročný športovec však rýchlo upokojil fanúšikov s tým, že bude čoskoro fit, aby si mohol obuť tanečné topánky.

Tvorcovia obľúbenej relácie si pre divákov pripravili ďalšie prekvapenie. Gáboríkovou tanečnou partnerkou totiž bude jeho manželka Ivana, ktorá v minulosti v šou sprevádzala i Petra Marcina, Mareka Vašuta či Filipa Tůmu.

Dvojnásobná mamička bude tentokrát vykrúcať svoju milovanú polovičku. ,,Ahojte! Ja sa naozaj veľmi teším, že budem súčasťou tanečnej šou Let’s Dance. Predsa len, je to moja srdcová záležitosť. O to viac sa teším, že tento rok bude mojím partnerom môj manžel a bude to veľmi zaujímavé, podľa mňa. Najviac sa teším, ako tie pekné príbehy budeme prostredníctvom tanca posielať práve vám, divákom,“ oznámila známa blondínka na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: IG/letsdance.markiza | Foto: IG/mgaborik12, letsdance.markiza