Ján Koleník ako 19-ročný chalan: Už vtedy sa pripravoval do Let’s Dance?

Dátum:

Televízia Markíza hlási veľkolepý návrat obľúbenej šou Let’s Dance, v ktorej bude o titul kráľa či kráľovnej tanečného parketu bojovať desať známych osobností zo slovenského šoubiznisu. A že sa diváci majú na čo tešiť!

Už o pár týždňov na obrazovkách Markízy odštartuje tanečná šou Let’s Dance, kde po boku profesionálnych tanečníkov budú predvádzať svoje umenie známe tváre domáceho šoubiznisu. Kým sa divákov bude snažiť zaujať komik Fero Joke, herečka Kristína Svarinská, Diana Mórová či hviezdička zo šou Love Island Aicha, jedným zo súťažiacich bude aj Ján Koleník.

Idol mnohých žien, ktorý aktuálne žne úspechy v novom seriáli Druhá šanca, sa na formát nesmierne teší. „Ďakujem televízii Markíza za pozvanie do tanca. Myslím, že elegancia, úroveň a radosť sú príjemné veci, ktoré ľuďom svedčia. Kedy, ak nie teraz, by som mohol dať bodku za mojím kedysi najobľúbenejším koníčkom. Tanec má veľký dar zušľachťovať, tak dúfam, že sa nám to podarí,“ povedal pre portál Markíza.sk.

Herec následne zverejnil archívny záber z roku 1998, kedy ešte ako 19-ročný mladík tancoval po boku príťažlivej brunetky. „Tak čo? Oprášime tanečné topánky?“ opýtal sa na sociálnej sieti, čo okomentovalo nielen množstvo jeho fanúšikov, ale aj kolegov. „Janko, tá moja cena z 2017 sa na Teba pýtala… Či máš presklenú poličku a nebude sa na ňu prášiť, keď teraz skončí u Teba,“ vyjadril mu podporu Vladimír Kobielsky. Čo myslíte, bude mať seriálový otecko pravdu a trofej skončí práve u Janka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/jan_kolenik

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Ďalší moderátorský flek: Zábranská po Let’s Dance v novej relácii RTVS!

Televízia Markíza stavila v siedmom ročníku tanečnej šou Let's...

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...