Ján Koleník je úspešným hercom, pričom diváci si ho zamilovali v mnohých seriáloch či filmoch. Nedávno dokonca ukázal svoje tanečnej pohyby v šou Let’s Dance, ktorými očaril predovšetkým ženské diváčky. V priebehu rokov sa tak stal natoľko uznávaným umelcom, že jeho slová a názory si zoberú k srdcu mnohí fanúšikovia.

Ján Koleník si je veľmi dobre vedomý, že sociálne siete majú veľkú silu. Mnohí podvodníci sa hlavne počas vianočných sviatkov snažia zneužiť naivitu či dobrosrdečnosť ľudí, ktorí napokon prídu o poriadny balík peňazí.

Najnovšie sa kameňom úrazu stali podvodné súťaže, pričom jeden z páchateľov sa rozhodol zneužiť značku Škoda. V súťaži totiž ponúkal ako hlavú výhru vozidlo Škoda Octavia. Na podvod upozornil aj slovenský herec, ktorý natočil video s názvom ,,Dajme stopku fejkovým súťažiam!”

Kolenik varuje ľudí, aby boli pri účasti v hrách mimoriadne obozretní. ,,Preverujte si stránky a profily, neklikajte na neznáme odkazy, neposielajte nikomu svoje číslo platobnej karty ani číslo účtu. A hlavne, neverte fotkám šťastných výhercov. Všetky tieto chybné kroky z vás urobia obeť podvodu,” napísal k videu na sociálnej sieti.

Celé vyjadrenie Jána Koleníka

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto | Video: FB/Ján Koleník