V druhej sérii šou Svadba na prvý pohľad sa na obrazovkách Markízy predstavili divákom štyri nové páry, ktoré vedci prostredníctvom vedy označili za osudové. Jedným z nich boli aj Tereza Hudecová a Milan Benda, ktorí sa však vzali za mierne odlišných okolností ako ich ostatní kolegovia.

Cieľom sociálneho experimentu bolo spojiť na základe vedy dvoch ľudí, ktorí sú pre seba údajne ideálni, pričom sa po prvýkrát uvidia až priamo pred oltárom. O čosi iný príbeh si napísali Tereza s Milanom, ktorí spolu komunikovali, odkedy jej produkcia oznámila, že jej našli ženícha. Kráska z Lopeja totiž navštevovala pred nakrúcaním intenzívne tréningy, kde sa o jej formovanie postavy do svadobných šiat staral práve sympatický odborník Milan. Ten sa ale do Slovenky zamiloval na prvý pohľad, a tak požiadal Markízu o možnosť uchádzať sa o jej srdce.

Trúfalý čin mladíka sa napokon vyplatil a práve táto dvojica rozvíja ako jediná svoj vzťah aj po vypnutí kamier. Pár mesiacov na to si zamilovaný pár povedal svoje životné áno aj v skutočnosti, kým manželstvo spečatili 14. augusta v priestoroch Stodoly v Mýte pod Ďumbierom. Fanúšikov preto prirodzene zaujíma, či sa Bendovci v dohľadnom čase rozrastú o bábätko, pričom začiatkom januára ich celkom zmiatli. Tereza totiž zverejnila jedinečný záber, na ktorom sa jej črtá mierne bruško, čo si okamžite všimli viacerí sledovatelia dvojice. Mladá pani však uviedla veci na pravú mieru a oznámila, že tehotná zatiaľ nie je.

Aj keď pre mnohé ženy nie je otázka o gravidite príjemná, prípadne podobné osobné témy nemienia rozoberať pred cudzími ľuďmi, Tereza si z toho ťažkú hlavu nerobí. “Ja som s tým v pohode, keď sa niekto opýta, pretože nemám žiadne zdravotné problémy a dúfam, že raz sa nám podarí,” otvorila vážnu tému. Ako však dodala, chce mať autentické zábery a kvôli prípadne nafúknutému brušku ho nemieni pre fotografiu sťahovať.

“Každopádne, nikdy nevieme, kto má aký problém, a preto to môže v niekom vyvolať aj nepríjemné pocity. Sú aj mladé ženy, ktoré by veľmi chceli a, žiaľ, sa nedarí. Tlak nepomáha, hlavne od rodiny. Vždy, keď niečo pridávam, počítam aj s týmto, u nás sa to aj očakáva, takže ZA MŇA ok. No vždy treba zvážiť, komu takú otázku položíme a či je to vhodné,” taktne upozorňuje svojich fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tereza_benda