Televízia Markíza už onedlho spustí vysielanie obľúbenej hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa do kože svetových celebrít prevtelia osobnosti domáceho šoubiznisu. Kým mužskí účastníci relácie sú známi už zopár dní, len pred okamihom Markíza potvrdila dámske zloženie finálovej osmičky.

S príchodom septembra spustí TV Markíza šou Tvoja tvár znie povedome, ktorou bude divákov opäť sprevádzať moderátor Martin Nikodým. Kým do poroty tento raz vôbec po prvýkrát zasadne MMA zápasník Attila Végh a hudobník Marián Čekovský, spolu so stálicami Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou a Kulym, diváci už poznajú aj pánske zloženie nových tvárí šou.

S Adamom Pavlovčinom, Matúšom Kolárovským, Ondrejom Kandráčom a Karolom Tóthom sa na pódiu predstavia tri pôvabné herečky a jedna komička. Prvou hviezdou súťaže je tvár seriálu Druhá šanca, umelkyňa Liv Bielovič, ktorá sa novej výzvy už nevie dočkať. „Tento program sledujem od samého začiatku. Vždy som si predstavovala, ktorý interpret by mi sadol, ktorého by som ,uspievala a utancovala‘, a pri ktorom by som sa tiež zasmiala. Myslím, že sme sa zišli skvelá partia. Bude to náročné, ale ja mám rada momenty byť mimo svojej komfortnej zóny,“ prezradila pre Markízu Liv.

Jej konkurentkou v šou bude tentokrát Natália Puklušová, hviezdička seriálu Oteckovia, ktorá sa netají mimoriadnou vášňou k hudbe. „Táto séria je pre mňa obrovská výzva a hlavne prvá časť! Toto keď zvládnem, tak už potom asi všetko. (smiech) Veľmi sa teším, lebo sme tam super zoskupenie a hlavne budem konečne robiť to, čo viem najlepšie – spievať, spievať, spievať,“ nešetrí nadšením kučeravá plavovláska.

Snáď najväčším prekvapením v relácii bude čerstvo zasnúbená komička Simona Salátová, ktorá len nedávno predstavila svoju novú stand-up šou. Ako uviedla, na túto výzvu sa mimoriadne teší, nakoľko ani sama nevie, ako ďaleko dokáže zájsť za vlastné hranice.

Poslednou súťažiacou v šou Tvoja tvár znie povedome bude herečka Viki Ráková, známa zo seriálu Susedia, pričom ponuku pôvodne mienila odmietnuť. Ako prezradila, napokon ju presvedčil manžel a synovia:“ Viem, že mi to zoberie 10 týždňov a nikdy som nebola od detí tak dlho preč. Ale potom ma moji chalani prehovorili, aby som do toho išla a hlavne nech si to užijem,“ prezradila otvorene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome