Je tomu práve rok, čo moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik “Rytmus” Vrbovský (42) tvoria jeden z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu a ako sa zdá, do vzťahu vhupli rovnými nohami a otvoreným srdcom. Dvojici totiž už onedlho zaznejú svadobné zvony!

Nie je žiadnym tajomstvom, že krásna moderátorka Jasmina Alagič plánuje veľkolepú svadbu s hudobníkom Patrikom Vrbovským. Aj keď doposiaľ nepadol žiadny oficiálny termín očakávaného “dňa D”, mnohí predpokladali, že do manželstva vstúpia až o pár mesiacov. Svadobná veselica sa má uskutočniť v krásnych priestoroch pezinského zámku, ktorý bol ešte pred pár dňami v rekonštrukcii.

“Musím sa priznať, že ešte donedávna sme to ani sami nevedeli. Nič nás až tak neočarilo. Až úplná náhoda nás zaviedla na úžasné miesto, ktoré sa ešte len dokončuje a my sme z neho doslova odpadli,” uviedla Jasmina, ktorej šaty pripravuje módna návrhárka Jana Pištejová.

Dvojica na Vianoce verejnosti oznámila, že už onedlho k nim priletí bocian, pričom moderátorka má pod srdcom nosiť chlapčeka. A ako sa zdá, ten sa narodí už do oficiálnej rodiny Vrbovských. Ako totiž zaznelo v markizáckej relácii Smotánka, zaľúbenci si svoje životné “áno” povedia už v sobotu 18. mája!

Zdroj: TV Markíza/Smotánka | Foto: Instagram/Jasmina_Alagic