Moderátorka Jasmina Alagič sa nachádza v pokročilom štádiu tehotenstva, no spoločne so snúbencom Patrikom Vrbovským sa rozhodli, že pred oltár sa postavia ešte predtým, ako sa stanú rodičmi. Obaja však prekvapujú otvorenosťou v súvislosti s ich vysnívanou svadbou. Balkánska kráska sa už dokonca ukázala v svadobných šatách.

Jasmina s Rytmusom sa rozhodli, že sa s fanúšikmi podelia o prípravy na ich veľký “deň D”. Pred pár dňami dokonca priznali, že veľkolepá slávnosť sa bude konať na Zámku Šimák v Pezinku. Na priestory, ktoré sa momentálne rekonštruujú, natrafili náhodou, no okamžite sa do nich zamilovali.

Na rad prišiel návrh svadobných šiat pod taktovkou módnej návrhárky Janky Pištejovej, ktorá zverejnila róbu určenú pre balkánsku krásku na sociálnej sieti. Je zrejmé, že tak urobila so súhlasom Alagič. Budúca mamička však výberom šiat prekvapila, keďže o snehovo bielu farbu ani len nezavadila. Zvolila si zlatú svadobnú róbu, ktorá je v štádiu príprav, no už teraz jej pridáva poriadne zvodný šmrnc.

Zdroj: Instagram/pistejka  |  Foto: Instagram/pistejka, Instagram/jasmina_alagic, markiza.sk, YouTube