Na premiéra Igora Matoviča adresujú kritiku aj pochvalu politici, no i Slováci či známe tváre šoubiznisu. Najnovšie sa rozhodla k osobe premiéra SR prehovoriť jednotka OĽaNO Mária Šofranko, ktorá prezentovala verejne to, čo si myslí.

Igor Matovič si musel počas svojho niekoľkomesačného vládnutia vypočuť ostrú kritiku, no aj slová pochvaly od politikov či známych šoubizových tvárí. Premiér SR, ktorý nedávno predstavil namiesto výterov z nosa aj nový spôsob testovania, už aj sám vyslovil, že by sa po druhýkrát predsedom vlády stať nechcel.

Názor na Matoviča vyjadril pred pár dňami i spevák Paľo Habera, ktorý politika vôbec nešetril. Najnovšie sa ale rozhodla zastať sa premiéra jednotka OĽaNO Mária Šofranko, ktorá rekapituluje rok strávený vo vzájomnej spolupráci. „Spoznala som veľa dobrých, čestných a pracovitých ľudí, ale aj veľa ľudí nahnevaných, zlých, frustrovaných či klamárov. Veľmi dobre viem a rozumiem, že každý z nás je iný a vďaka Bohu nie sme dokonalí. Teraz, po roku, neľutujem a viete prečo? Pretože Igor Matovič je v pozícii, keď môže za všetko, čo sa na Slovensku udeje. A je úplne jedno v akej oblasti. Možno nevie najlepšie komunikovať, ale je to dobrý človek. A čuduj sa svete, záleží mu na ľudských životoch,“ obhajuje Matoviča.

Šofranko je presvedčená, že keď pominie obdobie pandémie, začneme byť k sebe opäť ľudskejší a ohľaduplnejší. „Poďme ďalej touto cestou, nestrácajme nádej. Každý z nás si musí priznať svoje pochybenia a mať túžbu prinavrátiť to, o čo sme toho druhého pripravili – úctu, úprimnosť, lásku – toto nás robí hodnými odpustenia. A takto sa zastavuje infekcia, aj tá koronová… Som vďačná za túto životnú lekciu a ďakujem Igor Matovič za Tvoju ponuku,“ dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Mária Šofranko