Paľo Habera sa obvykle nikdy nevyjadruje k politike či vážnym témam, no tentokrát urobil veľkú výnimku. Spevák na sociálnej sieti poriadne naložil premiérovi Igorovi Matovičovi. Na záver dokonca dodal sarkastickú poznámku o vakcíne na rozum.

Igor Matovič, ktorý plánuje ďalšie kolá testovania, dostal ranu od konzília, ktoré takýto krok neodporúča. Pred ľudí sa následne postavil Jaroslav Naď, ktorý uviedol, že v hre sú stále viaceré možnosti od úplného netestovania po testovanie priamo pred domami či bytmi.

Voči premiérovi sa vzniesla kritika z radov opozície, no aj od Slovákov, kým známa speváčka sa Igora Matoviča tvrdo zastala. Najnovšie sa však rozhodol vyjadriť ostrú kritiku hudobník Paľo Habera, ktorý svoj názor k politickej situácií na sociálnych sieťach obvykle neprejavuje: “Uvedomujem si, že vo svete v súčasnosti nie je normálna situácia a zvládnuť v tejto chvíli vedenie krajín nie je nič jednoduché. Málokedy komentujem takéto veci, ale teraz budem, pretože sa mi to nepáči!” začal spevák.

V príspevku, ktorý venoval obyvateľom Slovenska, sa obul do štýlu komunikácie aj vedenia Igora Matoviča: “Byť dobrým politikom a vodcom je niečo úplne iné, ako predvádza ON! Jasne mi ukazuje, že sa k premiérskemu kreslu dostal nešťastnou náhodou – zúfalou reakciou ľudí na katastrofálny stav našej politiky a krajiny… Múdrosť a rozvážnosť je mu extrémne vzidalená a snaží sa ju nahradiť konfrontáciami, diktátorstvom, svojou detinskou urážlivosťou a prehnaným vylievaním svojich pocitov prostredníctvom sociálnych sietí… Robiť opatrenia nie je jednoduché, chápem! Čo nechápem, prečo neplatia pre všetkých rovnako, vrátane politikov?! Ako sa postaráte o starých ľudí a o ľudí, ktorí prišli o prácu a ako im štát, ktorý teraz riadite, ide pomôcť! Pán Matovič, mali ste šancu zanechať po sebe niečo užitočné, ale výsledkom vášho vedenia krajiny je len nespokojnosť a opätovné sklamanie. Hmm… ste tu už dlho! Takže – NEXT PLEASE!!! P.S: Škoda, že neexistuje vakcína na rozum! Pár ľudí v mojej krajine je naozaj potrebné zaočkovať – a povinne!!!” zakončil ostrý odkaz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/pavolhabera │ Foto: Instagram/pavolhabera, Televízia Markíza