Bývalý zabávač Jozef Pročko je dnes právoplatne zvoleným poslancom koaličnej strany OĽaNO, pričom sa v parlamente často prihlási o slovo. Udalosti spojené s akciami príslušníkov národnej kriminálnej agentúry ho nenechali chladným a rozhodol sa pre poriadne ostré vyjadrenie!

V posledných dňoch zasahovala NAKA v rôznych kútoch Slovenska, pričom boli zadržaní vysokopostavení funkcionári polície ako Tibor Gašpar, Jozef Rehák či Milan Lučanský. Do rúk elitných policajtov sa už dostal aj spolumajiteľ finančnej skupiny PENTA Jaroslav Haščák.

Strana Smer-SD na čele s Robertom Ficom tvrdí, že ide o politické objednávky priamo zo strany Igora Matoviča. Expremiér nejedenkrát na tlačovej konferencií upozornil občanov, že práve súčasná vláda sa snaží okrádať ľudí a robí si kšefty na vlastné obohatenie sa.

Tieto slová ,,dožrali“ Joža Pročka, ktorý na zasadnutí národnej rady neváhal a pustil sa do Fica. Okamžite mu šplechol do očí všetky kauzy, kde išlo o miliardy eur. Počas príhovoru však jeho hnev natoľko rástol, že si nakoniec neodpustil vážne obvinenie. ,,Z teba sa stala hyena, zlodej a človek, ktorý naozaj spáva s milenkami kde-tade,“ kričal na svojho oponenta.

Vyjadrenie Pročka v parlamente

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/OĽaNO  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, IG/NR SR  |  Video: Streamable.com