Poslucháči Fun rádia si určite všimli, že sa im z Rannej šou prihovárajú hlasy, na ktoré dlhé roky neboli zvyknutí. Najprv zmizol z éteru Milan Junior Zimnýkoval a po ňom aj Marcel Forgáč. Čo stojí za ich absenciou?

Už je tomu mesiac, čo sa Milan Junior Zimnýkoval vo Fun rádiu odmlčal. Na moderátorovu stoličku si vedľa Marcela Forgáča zasadla kolegyňa Vera Wisterová. Dvojica Juniorovu neúčasť obhájila tým, že išiel na expedíciu po stopách Martina Kukučína. To bol ale, samozrejme, iba vtip.

Junior skončil v Bez servítky! Čo sa stalo a kto ho nahradí?

Neskôr sa z éteru vytratil aj Marcel Forgáč. Štefetu tak prevzali Matej Sajfa Cifra a Adela Vinczeová, pričom aktuálne má Rannú šou pod palcom opäť Vera, ktorá každé ráno spovedá zaujímavých hostí. Poslucháči však doteraz stále nevedia, prečo vlastne došlo k zámene moderátorov. Junior sa ale konečne ozval a všetko objasnil.

,,Bol som na STK hlasiviek a po zákroku mám nakázané viac ticha ako reči, skôr teplé podnebie ako zima zima mráz. Ide to možno pomalšie, ako som si myslel, ale som optimista,” vysvetlil na Instagrame obľúbený spíker, ktorý zverejnil záber z nemocnice.

,,Možno sa vrátim do obehu skôr ako Kate alebo Zlatica. Každopádne, ďakujem za správy, čo mi posielate, umelej inteligencii (ktorá sem-tam za mňa zaskakuje), ďalej rodine, akadémii… dr. Lorencovi s teamom za starostlivost (aj za pyžamko a full crocsy),” ukončil s dávkou humoru Junior, ktorému prajeme skoré uzdravenie.

Čo sa týka Marcela, ten si podľa instagramových snímok užíva dovolenku pri mori.

Zdroj/Foto: Instagram/zimnykoval, marcelforgac, jasomfunradio