Miriam Kalisová (33) sa aktuálne prezentuje ako slobodná žena, ktorá výborne vychádza so svojimi bývalými Šmahelom (35) i Pašekom ml. (33). Jediná veta ale prezradila viac, ako chcela.

Miriam Kalisová nedávno šokovala rozchodom so svojím partnerom Dušanom Pašekom, ktorý prišiel ako blesk z jasného neba. Krátko na to ich však anonym pristihol na romantickej prechádzke v meste, kam si zašli na večeru vo dvojici. Nechýbali objatia a bozky, hoci obaja vzťah popreli a tvrdia, že sú kamaráti.

Najnovšie sa však Miriam poriadne prekecla, keď prezradila, aký vzťah má so svojím EX Martinom Šmahelom: “Vychádzame dobre. Našťastie som mala šťastie na mužov. Na kávičky rozhodne nechodíme, ale vieme sa dohodnúť, keď treba,” povedala moderátorka pre Nový Čas.

Touto vetou však prezradila viac, ako chcela. Keďže s EX Pašekom nemá blondínka problém zájsť ani na romantickú večeru či sa nebráni osobných gestám, je zjavné, že bývalý športovec je Miriam oveľa bližší ako otec dcérky Mie, Martin Šmahel, s ktorým si nevie predstaviť ani len posedenie pri šálke kávy. Alebo žeby predsa len boli s bývalým hokejistom čosi viac ako kamaráti?

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram