Karin Hegedüs Dvořáková je jednou z najväčších hviezd reality šou Farma, ktorá si fanúšikov udržala aj po vypnutí televíznych kamier. Prostoreká brunetka sa na sociálnej sieti Instagram delí so sledovateľmi o rôzne detaily svojho života, pričom výnimkou nie je ani materstvo.

V polovici januára priviedla Karin na svet prvorodenú dcérku Melissu, ktorou sa pochválila priamo z pôrodnej sály. Napriek tomu, že svoje bábätko nadovšetko miluje, jedna vec jej predsa len robí vrásky na čele, a to že ju nemôže dojčiť, nakoľko ju ohľadom kŕmenia trápia problémy.

,,Nebojíš sa, že keď si nekojila, tak malá nebude mať dobrú imunitu?“ opýtala sa nemiestne jedna zo sledovateliek exfarmárky. ,,No nemyslím si, že práve kojenie dáva dieťaťu imunitu. Keď kojí žena, je zavretá doma, asi imunitu dieťa nemá skade načerpať. Melissa je stále v kontakte s ľuďmi,“ odpovedala jej brunetka. Ako následne priznala, denne dostáva správy ohľadom tejto témy, pričom ich, prirodzene, považuje za nevhodné.

,,Keď sa čokoľvek týka kojenia, mám plný inbox a zdieľajú ma úplné trúby. Proste ži a nechaj žiť,“ nekládla si servítku pred ústa. „Ja si myslím, že toto je nemiestne. Sa hádať, kto môže a kto kojí, kto nekojí. Nemyslím si, že je to podstatné. Podstatné je, že máte zdravé dieťa. Nie to, či iná žena to robí inak alebo..,“ dodala Karin a zverejnila aj šokujúci postoj istej lekárky. ,,Pani doktorka sa ma spýtala, či kojím, ja vravím, že už nie. A ona, aha, tak maminka má prsia na okrasu… nie je normálne,“ šokovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj | Foto: IG/karinnettmom