16. januára sa život exfarmárky Karin Dvořákovej zmenil od základov potom, čo porodila svoju vytúženú dcérku Melissu. Kontroverzná hviezdička TV Markíza zdieľala svoje pocity z tehotenstva aj s fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí, avšak až od šiesteho mesiaca, kedy im prezradila, že pod srdcom nosí bábätko.

Karin Dvořákovej sa darilo utajiť tehotenstvo pred fanúšikmi pomerne dlhé obdobie, pričom skutočnosť, že sa stane mamou, im oznámila v šiestom mesiaci. „Ste súčasťou môjho života, keďže s vami zdieľam aj súkromie, tak si zaslúžite kúsok môjho “baby” obdobia vidieť. Nič sa nemení, stále budem taká, akú ma poznáte, a ba dokonca viac šialená. Pomaly sa začína rýchla divoká jazda,“ napísala svojho času k fotografii s črtajúcim sa bruškom.

Len pred pár hodinami sa pritom z exfarmárky stala hrdá mamička drobnej dcérky, ktorá sa takmer okamžite po narodení stáva najmladšou slovenskou influencerkou. Rodičia jej totiž vytvorili profil na sociálnej sieti Instagram, kde sa už bábätko “prihovorilo” svojmu 20-tisícovému publiku. “Dnes je môj štastný deň. Volám sa Melissa a asi ma nevidno dobre, ležím priamo v náručí mojej milovanej maminky,” napísali Karin s Marekom v mene dcérky. O pár hodín neskôr zverejnili ďalší záber, na ktorom sú ruky celej rodinky s výstižným popisom: “Otecko vraví, že mám poriadny stisk a má pravdu!”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/marek_hegedus, karinnettmom, melissahegedus