Na Slovensku momentálne panuje strach z bezprostredného ohrozenia krajiny v dôsledku vojenského konflitku na Ukrajine, avšak mnohí sa stále snažia žiť obyčajný život plný milých maličkostí. Jednou z tých, čo dnes venujú svoju energiu predovšetkým rozrastajúcej sa rodinke, je aj exfarmárka Karin Dvořáková, ktorá vôbec po prvýkrát ukázala svetu svoju rozkošnú dcérku Melissu.

16. januára priviedla na svet Karin Dvořáková, hviezda reality šou Farma 10, vytúženú dcérku Melissu. Hrdá mamička od začiatku nezahmlievala, že prvé dni po pôrode, ako aj tehotenstvo jej priniesli určité ťažkosti, avšak každým dňom sa s novou rolou stotožňuje viac a viac.

Aj keď hneď po narodení založili rodičia malej Melisse profil na sociálnej sieti Instagram, tvár dieťatka dlhé týždne absolútne neukazovali. Spravili tak až potom, ako sa skončilo tzv. šestonedelie, pričom Karin zdieľala rozkošný záber s jednoduchým popisom Moje dievčatko. O čosi zhovorčivejší bol otecko Marek Hegedus, ktorý sa fanúšikov opýtal, na koho sa maličká viac podobá. Čo myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<