V najbližšej časti relácie Dobre vedieť sa medzi hosťami objaví Karin Haydu spolu s moderátorom a zabávačom Andrejom Bičanom. Práve Bičan ale bude tŕňom v oku Kemku, ktorý jeho krik uzemní jediným odfajčom!

Televízia Markíza odvysiela ďalšiu časť zábavnej a vedomostnej relácie Dobre vedieť. Do štúdia tentokrát zavítajú pozvaní hostia Karin Haydu a Andrej Bičan. Moderátor je známy svojím hlučným a výrazným prejavom, no tentokrát ho Juraj Kemka uzemní jedinou vetou. Obidvaja sa pritom radi obúvajú do ďalších známych tvárí, a kým Bičan si neodpustil štipľavú poznámku na adresu Eriky Judínyovej, Kemka sa nedávno obul do Adely Vinczeovej, ktorú zrejme jeho prirovnanie nepotešilo.

Keď však zabávač začne vykrikovať po štúdiu a opýta sa, či mu zostala len lepiaca páska, Kemka sa nezdrží a pohotovo odpovedá: “Zalep si hubu už tou páskou lepiacou,” na čo sa v štúdiu ozýva hlasný smiech z publika. To však nebol jediný odfajč a Kemka sa s Bičanom pustí aj do ostrej hádky, ktorá vznikla ako reakcia na to, že táto dvojica v roku 2016 rozbila v relácii Dobre vedieť súťažný pult.

Zabávači začnú po sebe pred kamerami vrieskať, kto môže za to, že sa vtedy obrazovka rozbila a napriek upokojujúcim slovám moderátora hádka pokračuje. Hoci sa spočiatku diváci na ich hláškach bavia, po čase začne byť teatrálny výstup mierne trápny. Celú dohru incidentu, ktorý je, samozrejme, viac zábavou ako naozajstným konfliktom, si pozriete už o pár hodín.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube