Úspešná slovenská speváčka Katarína Knechtová (39) si prešla v roku 2018 mimoriadne ťažkou skúškou. Potom, čo sa objavila ako porotkyňa v piatej sérii šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sa na ňu spustila mimoriadna vlna kritiky, za ktorú mohla predovšetkým jedna jediná vec. Láska.

Rodená Prešovčanka, ktorá začínala svoju kariéru v kapelách I.M.T. Smile a neskôr Peha, je jednou z najúspešnejších hudobníčok na domácej scéne. Aj keď o svojom súkromí nikdy nehovorila verejne a partnerov nevystavovala mediálnej pozornosti, nedávno urobila predsa len výnimku. Potom, ako prijala výzvu pôsobiť na poste porotkyne Superstar, podľahla čaru jedného z mladých spevákov.

Náklonnosť k Petrovi Borkovcovi netajila už od úvodných castingov, kedy ju zaujal svojim hlasom. Napriek alkoholickému prešľapu sa napokon prebojoval až do finále, kde bol i držiteľom divokej karty a skončil na 4. mieste. Viditeľné sympatie medzi dvojicou napokon prerástli v lásku, ktorú Knechtová priznala na sociálnej sieti pár týždňov po ukončení šou. Ako však dnes priznáva, mladý Superstarista bol chorý človek.

Alkohol, krádeže, väzenie!

Potom, čo sa dvojica po pár mesiacoch vzťahu rozišla, sa na verejnosť dostali informácie, že Borkovec mal Knechtovú okradnúť o peniaze i osobné šperky. Neskôr sa k tomu pridali i ďalšie podvody a krádeže, pričom nádejný spevák skončil koncom uplynulého leta za mrežami. Kým on si dnes užíva nový vzťah s partnerkou Zuzanou, Katarína je momentálne sama a o bývalom partnerovi už uvažuje len ako o zlom sne.

V rozhovore pre Plusku otvorene priznala, že je sklamaná sama zo seba, že si nevšimla jeho patologické správanie a alkoholizmus. “Bol to chorý človek, ale páčila sa mi jeho muzikálnosť. Motivovala som ho, aby písal vlastné skladby, ale on žil dvojaký život. To som sa dozvedela až neskôr. Určite som si s ním nešla zakladať vzťah ani budovať rodinu. Nie som padnutá na hlavu, ako si to niektorí mysleli,” uviedla speváčka.

Ako tiež dodala, mrzí ju, že ju muži považujú za nedosiahnuteľnú, pričom od nich čaká, že jej dajú najavo svoj záujem sami. Túži totiž po vzťahu a rodine, avšak nakoľko je presvedčená, že dieťa potrebuje mamu i otca, umelé oplodnenie ani vzhľadom na vek nezvažuje. “Hoci je to klišé, hovorím si, čo sa má stať, to sa stane. Mať dieťa a rodinu je najväčší dar. Ja však nechcem mať nekompletnú rodinu,” prezradila pre Plusku, pričom dodala: “Pokým nepríde ten správny muž ako partner, odmietam riešiť aj materstvo.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: IG/katarinaknechtovaofficial, PetrBorkovec