Peter Borkovec, bývalý priateľ Kataríny Knechtovej, padá stále hlbšie do svojich problémov. Len nedávno šokoval incidentom s krádežou, po ktorom nasleduje nové nepríjemné zistenie.

Bývalý priateľ Katky Knechtovej sa zabára do svojich problémov stále hlbšie. Len pred niekoľkými týždňami sa priznal k pobytu v liečebni, kde zotrval vďaka svojej závislosti na alkohole. Len čo sa odtiaľ dostal, zarobil si na ďalší malér a prevalilo sa, že spevák mal kradnúť v istom bare.

Neprešlo veľa času a na verejnosť sa dostala aj škandalózna informácia, že Borkovec mal údajne okradnúť aj samotnú Knechtovú, hoci tá pred pár hodinami na sociálnej sieti naznačila, že to nemusí byť celkom pravda.

V každom prípade sa Petr namočil do problémov poriadne hlboko a zrejme by mu prospelo, keby sa liečeniu ešte nejakú dobu povenoval. Českej redakcii Extra sa totiž podarilo načapať exsuperstaristu na panákoch, a to hneď v utorkových raňajších hodinách, foto >>> TU <<<.

Na pražskej autobusovej stanici mal podľa očitého svedka do seba kopnúť štyri poldecáky priehľadnej tekutiny, zrejme vodky, a to len v priebehu pár minút! “Za takú štvrťhodinku do seba nalial štyri panáky, boli priehľadné, takže najskôr to bola vodka. Už sa dosť tackal, ale k odchodu od stánku so zásobami sa ani trochu nemal,” prezradil. Spevák mal mať na sebe rovnaké oblečenie, ako pred štyrmi dňami, keď ho po barovom incidente zadržala polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Katka Knechtová sa už od Petra plne dištancuje
Borkovec mal 4 dni po krádeži vypiť niekoľko vodiek hneď z rána

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram/petrborkovec_official