Petr Borkovec si prešiel v roku 2019 poriadne turbulentným obdobím. Jeho excesy napokon priviedli speváka do liečebne a neskôr aj do väzenia, kde strávil niekoľko mesiacov. Toto sú jeho prvé slová po prepustení.

Superstarista Petr Borkovec (20) prežil uplynulý rok mimoriadne krušné chvíle a zarobil si hneď na niekoľko problémov. Po rozchode s Katkou Knechotovu sa na speváka začala valiť jedna lavína za druhou.

Potom, ako nedokázal zvládať alkohol, sa musel podrobiť liečbe na psychiatrii, no ani to ho nezastavilo vo vyčíňaní. V pití pokračoval a pridali sa aj krádeže. Borkovec mal totiž odcudziť peniaze v bare, no neobišiel ani vtedajšiu priateľku Knechtovú, ktorej zmizli šperky. Spevácka nádej tak poputovala v lete za mreže, odkiaľ po niekoľkých mesiacoch vyšiel.

Pre český portál Extra prezradil svoje prvé pocity po väzbe v Pankráci: “Vôbec na to obdobie nechcem spomínať. Nechápem, ako som sa mohol takto správať. Veľa ľuďom som ublížil a hrozne ma to mrzí. Kradol som a napáchal som škodu okolo 100-tisíc. Teraz sa pomaly dávam dohromady a nechcem nič zakríknuť. Pracujem, aby som mohol riadne splácať svoj dlh,” uviedol so slovami, že si rovnako plánuje dokončiť maturitu a uvedomil si, že do sveta zločincov nepatrí. Držíme palce Petrovi, ktorý sa pochválil aj novými autorskými pesničkami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Začne Peter po väzbe konečne nový život?

Zdroj: extra.cz │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/petrborkovec_official