Boris Kollár bol v piatok po dohode s riaditeľom nemocnice prepustený do domácej liečby. Vo svojom luxusnom sídle v Bratislave pritom v nedeľu večer privítal mimoriadne dôležitú návštevu. S tou hovoril o vážnej a aktuálnej politickej otázke.

Boris Kollár a jeho dámske návštevy, ktoré zabezpečovali politikovi opatrovateľské služby, vyvolali v nemocnici mierny rozruch. Medzi ženami a niektorými zdravotnými sestrami malo dôjsť k otvoreným konfliktom a hovorilo sa aj o siahnutí na ich vianočné odmeny. Zuzana Čaputová okamžite konala a telefonovala riaditeľovi nemocnice. O incidente však prehovorila aj Kollárova ex Linda Rezešová, ktorá vnímala konflikt úplne inak.

Do nemocnice zavítali za predsedom parlamentu aj jeho koaliční partneri, ktorí sa prišli poradiť o voľbe generálneho prokurátora. Rovnako ich návšteva vzbudzovala u verejnosti veľkú nevôľu, hoci premiér uviedol, že k politikovi viedol samostatný vchod a jednali v samostatnej pracovni. Po prepustení predsedu Sme rodina dorazili v nedeľu večer koaliční partneri k nemu domov. Igor Matovič, Richard Sulík aj Veronika Remišová opäť rokovali o voľbe generálneho prokurátora, tentokrát však v luxusnom dome v Bratislave.

Veronika Remišová pre Aktuality potvrdila, že práve toto je aktuálne najdôležitejšia voľba, keďže generálna prokuratúra a špeciálna prokuratúra sú bez šéfov. Uviedla, že koalícia má troch kandidátov, ktorých považuje za najlepších. Voľbu však sprevádza aj pochybnosť, o ktorej hovoril Igor Matovič. Jeden z kandidátov má byť totiž zároveň aj kandidátom strany Hlas a Petra Pellegriniho. V prípade, že sa koalícia nedohodne na hlasovaní do utorka 17-tej hodiny, môže byť toto opäť odložené na neskôr.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk │ Foto: Facebook/Boris Kollar, Televízia Markíza/Na telo