Koncom októbra verejnosť šokovala informácia o dopravnej nehode Borisa Kollára, ktorý v čase kolízie prevážal vozidlom bývalú finalistku Miss Universe Miroslavu Fabušovú. Potom, čo predseda parlamentu skončil s vážnymi zraneniami v nemocnici, sa začal na jeho adresu sťažovať personál, čo vyústilo do výrazných konfliktov.

Boris Kollár bol pred pár týždňami účastníkom dopravnej nehody, po ktorej skončil v nemocnici sv. Michala v Bratislave, kde malo dochádzať ku konfliktom s ošetrujúcim personálom. Na verejnosť sa dostali informácie, že v čase pandémie, kedy sú návštevy hospitalizovaných pacientov prísne zakázané, mal predseda parlamentu špeciálny režim, počas ktorého ho opatrovali priateľky a bývalé partnerky v rozdelených smenách.

Práve s nimi mali mať konflikty, ale aj so samotným Kollárom mali mať konflikty sestričky, v dôsledku čoho údajne prišli o vianočné odmeny. V tomto prípade zakročila samotná prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá vo veci predmetného kontaktovala nemocnicu a žiadalo o vyrozumenie s prísľubom o dodaním prémii predmetným zdravotníčkam.

Potom, čo hlava strany Sme rodina podpísala reverz a odišla do domácej starostlivosti, sa na Kollárovom profile objavilo krátke video. V ňom upozorňuje na “čierne ovce” nášho zdravotníctva, ktoré kazia kvalitnému personálu dobré meno a údajne ohrozujú svojim konaním pacientov. Nepodanie teplého čaju či jedla prirovnal k vražde, pričom sa vyjadrením vracia k vlastnej nemocničnej kauze.

„Niekedy ani nie ozvanie, ale treba to ohlásiť normálne orgánom činným v trestnom konaní, keď napríklad niekomu bezvládnemu donesú čaj a nepodajú mu ho, alebo jedlo a nenakŕmia ho, to je pomaly už, už…, by som to vnímal ako vraždu,“ uviedol Boris Kollár a oznámil, že v celej veci mieni okamžite po uzdravení sa konať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/p4o2a3

Zdroj: FB/Boris Kollár