Predseda parlamentu, ktorý nedávno vypenil v markizáckej relácii Na telo, odletel na pár dní do exotického Dubaja. Po prílete do Viedne však nastalo poriadne prekvapenie, keď ho v dodávke sprevádzala neznáma blondínka. S kým to Boris Kollár cestoval?

Boris Kollár sa prednedávnom vybral do exotického Dubaja na rovnakej palube lietdla ako Zuzana Plačková, za čo si zlízol od politikov poriadnu kritiku. Predseda parlamentu však svoju cestu počas riešenia pálčivých politických tém ospravedlnil slovami, že odchádza kvôli nefunkčnosti parlamentu pre zle zapojený kábel poslanca Haláka.

V Spojených arabských emirátoch sa zdržal niekoľko dní, pričom podľa informácií Nového Času sa už v pondelok vrátil. Keď sa objavil na viedenskom letisku, denníku neunikla prítomnosť neznámej blondínky, foto >>> TU <<<.

Kollár sa z letiska pobral k pristavenej dodávke na parkovisku, kde naložil tašky a kufre. Vnútri vozidla mala byť práve spomínaná blondínka s výraznými perami, ktorá do auta s batožinou nastúpila pár minút pred politikom. O koho presne sa jedná, nateraz nie je verejnosti známe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza, RTVS