Boris Kollár je niekoľko týždňov po nepríjemnej autonehode stále indisponovaný a okolo hlavy musí nosiť konštrukciu pre správne zrastenie stavcov. Napriek tomu sa ale odhodlal k veľkému kroku, ktorý možno mnohí nečakali. 

Boris Kollár sa stal pred približne mesiacom obeťou dopravnej nehody, po ktorej ostal hospitalizovaný na nemocničnom lôžku. Návštevy jeho priateliek v nemocnici vyvolali doslova škandál po tom, ako sa prevalilo, že malo dôjsť ku konfliktom so zdravotnými sestričkami. Napokon nečakane jedna dôležitá žena v nemocnici aj náhle skončila.

Predseda parlamentu sa presunul do domácej liečby, no aktuálne a pálčivé politické otázky, ktoré boli na programe rokovania, ho prinútili urobiť veľký krok. Kollár sa napriek obmedzeniam a zdravotnému stavu rozhodol v utorok prísť v obleku a s rúškom na tvári do práce, aby zahlasoval za dôležité zákony o novele Ústavy SR či reforme súdnictva.

Boris Kollár nie je ešte stále úplne v poriadku, tak sa snaží pomaly vrátiť do práce a plniť si svoje povinnosti ako predseda parlamentu. Práve preto sa minulý týždeň rozhodol zúčastniť dôležitého hlasovania na voľbu kandidáta na generálneho prokurátora a takisto dnešného hlasovania o vládnych návrhoch zákonov,“ uviedla strana Sme rodina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj Foto: Facebook/Sme rodina