Reality šou Ruža pre nevestu žne na Slovensku už druhý rok veľký úspech. Samozrejme, ako sa hovorí, 100 ľudí, 100 chutí. Nájdu sa aj takí, ktorí populárnym televíznym formátom opovrhujú. Jednou z nich je i známa dcéra Borisa Kollára Alexandra Horňáková.

Najstaršia ratolesť slovenského multiotecka sa o šou, v ktorej sa 18 dievčat snaží zaujať pozornosť jedného muža, a to Radka Urbanyaka, nevyjadrila najlepšie. To, čo sa deje v zoznamke Ruža pre nevestu, Alexandra Horňáková označila za nenormálne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ALEXANDRA HORNAKOVA (@ahornakova)

,,Možno nie populárny názor, ale podľa mňa je choré, jak ukazujú tieto show, že 20 báb má “bojovať” o chlapa a ohovárať sa kvôli nemu. Jak taký dobytok. A Radko si ako keby vyberá svoju “kravu” (a to nemyslím v zlom, len prirovnanie),” napísala 22-ročná kráska na Instagram.

Podľa blondínky je muž ten, ktorý by sa mal uchádzať o ženu. ,,Odjakživa to bolo tak, že chlap bojoval o ženu a nie naopak. V tejto chorej dobe sa to úplne otočilo a chlapi sú jak ženy a ženy jak chlapi. Týmto aj učíme mladšiu generáciu, aby zo seba robili kravy kvôli nejakému chlapovi,” podelila sa o svoj postoj Saša, ktorá tvorí pár s bohatým Indom Neelom Virwanim.

Ruža pre nevestu

Zdá sa, že Julie s Radkom neskončí: Nasvedčujú tomu tieto slová!

Zdroj/Foto: Instagram/ahornakova, voyo.sk