Kým si Daniela Nízlová momentálne užíva rodinný život po boku partnera Stanislava Lobotku, jej sestra Veronika, naopak, čelí trpkému ukončeniu vzťahu s manželom Tomášom. Aj keď by sa mohlo zdať, že krásnu Twiinsku rozchod s partnerom zasiahol, práve ona je tou, čo podala žiadosť o rozvod!

Koncom júna vydala speváčka Veronika Nízlová sólový singel Nemám záujem, ktorého text nápadne naznačoval výpoveď manželovi Tomášovi. Ako však napokon Vebi uviedla, skladba vznikla ešte pred ich rozchodom, ku ktorému došlo v máji tohto roka a bývalý partner bol s jej obsahom oboznámený. „Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia,“ napísal na sociálnej sieti expartner speváčky.

Kým však dvojica aktuálne neudržiava žiadny spoločný kontakt, na bode mrazu ostal stáť aj ich rozvod. Twiinska napokon zobrala opraty do svojich rúk a ako prezradila pre Nový Čas, žiadosť na súde podala práve ona. „Stále nie som rozvedená, čakáme na termín,“ uviedla Veronika a priznala, že po jej boku momentálne nestojí žiadny nový partner. „Nie. Vôbec. Absolútne. Veľmi si užívam, že som teraz sama,“ dodala speváčka, ktorá sa aktuálne chystá so sestrou do Talianska a následne pracovať na nových skladbách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/luczofcik.photography, veronikatwiins, doublejprod