Koncom augusta prekvapila celé Slovensko nová kauza, o ktorú sa postarali bývalé hviezdičky z kulinárskej šou Bez servítky. Spevák David Key (25) a modelka Miroslava Fabušová (39) si práve vďaka relácii vytvorili pevné priateľské puto, avšak to napokon zničil nečakaný konflikt!

31. augusta obletela celé Slovensko informácia, že spevák David Key mal zásadnú roztržku s kamarátkou Miroslavou Fabušovou. U brunetky, ktorá má na krku viacero kontroverzných káuz, mala tento raz zasahovať polícia, nakoľko medzi dvojicou došlo k ostrej hádke. „Nebudem sa tváriť, že sa nič nestalo, ale tiež sa k tomu nechcem veľmi vyjadrovať. Proste tam vznikol konflikt a zavolala sa polícia, to je všetko,“ prezradil tri dni od incidentu David, pričom výjazd na miesto činu potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

O pár hodín neskôr odfarbený blondiak priznal, že kamarátstvo medzi ním a bývalou účastníčkou Miss je v troskách a poprial jej, aby prekonala všetkých svojich démonov. Takmer dva týždne od kauzy sa mladý hudobník vrátil k roztržke a ako prezradil pre denník Nový Čas, na Miroslavu i majiteľku bytu, v ktorom spoločne žili, podáva trestné oznámenie! „Začalo sa to hrotiť cez správy, ale aj cez majiteľku jej bytu. Vyvolávajú mojim rodičom a vyhrážajú sa im, ale oni s tým nič nemajú, keďže ja som dospelý človek,“ povedal otvorene Key, ktorý mal pri hádke rozbiť vchodové dvere.

V dôsledku poškodenia majetku mu poslali faktúru na 1 500 €, pričom servítku si pred ústa rozhodne nedáva. „Majiteľke Mirka povedala, že tam boli drogy a takéto veci. Tá mi začala nadávať, že som feťák. Ona však nevie, koho si tam ubytovala, myslím Mirku,“ prezradil otvorene s tým, že u Fabušovej má byť alkohol každodenným spoločníkom. Slová exkamarátky označuje za klamstvá, ktoré bude riešiť na polícii. „Kvôli pani Fabušovej a tejto pani a minimálne na majiteľku bytu podám trestné oznámenie,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/davidkeyofficial