28. augusta došlo v Nitre k nečakanému incidentu medzi spevákom Davidom Keyom a bývalou modelkou Miroslavou Fabušovou. Dvojica, ktorá krátke obdobie zdieľala spoločnú domácnosť, sa mala v skorých ranných hodinách pohádať, pričom po fyzickom útoku na mieste zasahovala polícia!

V posledný augustový deň sa v médiách prevalil škandál Miroslavy Fabušovej a Davida Keya, ku ktorému malo dôjsť počas uplynulého víkendu. Do novostavby v Nitre bola v skorých ranných hodinách privolaná policajná hliadka, nakoľko medzi celebritnými, dovtedy nerozlučnými priateľmi prišlo k fyzickému útoku. Mladý spevák napokon priznal konflikt, avšak záhadne celú vec urýchlene uzavrel.

V stredu podvečer však predsa len priblížil, že medzi ním a bývalou účastníčou Miss prišlo k ukončeniu priateľstva. „Mirku mám naďalej rád a myslím, že aj ona mňa. Čo sa odohralo malo ostať v súkromí, ale keďže nie, tak môžem vám povedať, že končíme naše kamarátstvo,“ uviedol otvorene na sociálnej sieti spevák. Zároveň Miroslave poprial, aby prekonala všetkých svojich démonov, s ktorými jej pomáhal v ťažkých chvíľach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/mirka_fabus, davidkeyofficial