Kontroverzný hudobník David Key s kamarátkou Miroslavou Fabušovou, ktorí sa svojho času objavili v relácii Bez servítky, majú na krku ďalší škandál. Dvojica začala nedávno žiť v spoločnej domácnosti, pričom v nočných hodinách u nich mala zasahovať polícia!

Bývalá účastníčka krásy, ktorá sa v októbri 2020 neslávne preslávila účasťou pri nehode Borisa Kollára, býva v prenajatom byte v nitrianskej novostavbe, kde sa o priestor delí s kamarátom Davidom Keyom. Ako uvádza denník Nový Čas, medzi dvojicou malo dôjsť v nočných hodinách k ostrému konfliktu, pri ktorom zasahovala na podnet speváka polícia.

Miroslava mala totiž údajne mladíka zmlátiť, čo však ani jeden z aktérov nepotvrdil. „Nebudem sa tváriť, že sa nič nestalo, ale tiež sa k tomu nechcem veľmi vyjadrovať. Proste tam vznikol konflikt a zavolala sa polícia, to je všetko,“ prezradil záhadne. Zásah mužov zákona, ku ktorému došlo 28. augusta v skorých ranných hodinách, napokon potvrdila aj hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

“Na Priehradnej ulici došlo k hádke a následne k fyzickej potýčke, pričom oznamovateľ odišiel z domu. Následne sa s ním skontaktovala policajná hliadka, ktorá ho poučila, že môže podať oznámenie, čo však na mieste neurobil, ani sa nedostavil na oddelenie polície,“ prezradila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Nový Čas, pol | Foto: IG/davidkeyofficial