Jeden z najstabilnejších párov domácej verejnej scény prekvapil svojich fanúšikov koncom septembra minulého roka nečakanou informáciou, že už zopár týždňov žije každý z nich sám. Najúspešnejší slovenskí YouTuberi, ktorých eviduje predovšetkým mladšie publikum, boli vo vzťahu sedem rokov, pričom aktuálne jeden z nich odletel do Dominikánskej republiky v rámci novej reality šou Survivor.

Daniel „Gogo“ Štrauch a Lucia „Lucypug“ Hrušková boli jedným z najobľúbenejších slovenských párov „neskôr narodených“, avšak koncom septembra šokovali verejnosť rozchodom. Aj keď mnohí dúfali, že sa ich cesty po čase opäť zídu, opak je pravdou a 25-ročný influencer má už údajne randiť s novou kráskou. Ako sa totiž podarilo odhaliť, ešte predtým, ako odišiel do Dominikánskej republiky, aby bojoval v novej reality šou Survivor o finančnú výhru 100-tisíc eur, absolvoval dovolenku v Thajsku.

Gogo s expriateľkou Lucypug

Tu však nebol režisér a bývalý YouTuber sám, v totožnom období sa mala nielen v krajine, ale aj na rovnakých miestach nachádzať i česká herečka Anna Kadeřávková (24). Tá ešte donedávna tvorila pár so slovenským raperom Strapom, s ktorým boli aj zasnúbení, pričom Slováci môžu herečku poznať z filmov Šťastný nový rok či Andílek na nervy. Odhalenie o vzťahu Anny a Daniela mali priniesť pozorní fanúšikovia, ktorí sú si istí, že blondínka sa mala na jednom z videí objímať a bozkávať práve so slovenskou hviezdou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Spoločná“ fotografia z Thajska

Anna s Marekom Majeským vo filme Šťastný nový rok

Foto: IG/gogomantv, lucypug, annakaderavkova