Je tomu len zopár hodín, čo TV Markíza zverejnila zoznam súťažiacich novej reality šou Survivor. Okrem celkom neznámych Čechov a Slovákov sa o finančnú výhru vo výške 100-tisíc eur pobije aj 12 osobností zo sveta šoubiznisu, medzi ktorými nebudú chýbať ani nečakané celebrity.

Už začiatkom roka odštartuje na obrazovkách Novy a Markízy nová reality šou Survivor, kde sa okrem iných predstaví aj päť osobností z domácej verejnej scény. Okrem vymetača relácii Nathana Christiána Dzabu, ktorý sa objavil v Superstar, Svadbe na prvý pohľad aj Love Islande, sa v akčnom boji o prežitie ukážu aj bývalý YouTuber Gogo, športovci Gábor Boráros a Veronika Havlík, ako aj Xénia Gregušová, víťazka Farmy 12.

Účasť osobností verejnej scény prekvapila mnohých diskutujúcich, pričom práve Xénia a Gogo sa rozhodli okamžite vysvetliť fanúšikom, prečo sa zúčastnia boja o finančnú výhru. “Som veľmi vďačná za túto príležistosť a neskutočne sa teším. Samozrejme, mám aj obrovský rešpekt, ale verím, že to zvládnem najlepšie ako budem vedieť,” prezradila obľúbená plavovláska, pričom sa vyjadrila aj k otázke, ktorá trápila množstvo jej sledujúcich.

Víťazka Farmy si uvedomuje, že mnohí sa môžu pýtať, či jej jedna reality šou nestačila, no jedným dychom dodáva, že rada skúša nové veci, nové výzvy. “Som vďačná za každú príležistosť a neskutočne sa teším no to, že si na vlastnej koži vyskúšam, aké je to prežiť bez ničoho na opustenom ostrove. Rada spoznám nových ľudí, rada zažijem ten adrenalín a stres pri každej súťaži…. Toto všetko sú veci, ktoré človek bežne nezažije, a preto sa to všetko neskutočne teším,” uviedla hviezda Markízy, ktorá tvrdí, že Survivor je o niekoľko vyššie ako reality šou, ktorú pred rokom vyhrala.

Vyjadrenie napokon podal aj jeden z najúspešnejších Slovákov, ktorý pôsobí na sociálnych sieťach, bývalý YouTuber Gogo. Ako prezradil, životným výzvam nezvykne hovoriť nie a už dnes sa teší na spoznávanie vlastných limitov, prekonávanie výziev či plnenie úloh. “Cítim, že to je niečo, čo v tejto životnej fáze potrebujem a veľa ma to naučí. Absolútne vytrhnutie z komfortnej zóny, bez prístupu k elektronike a pohodliu, na ktoré sme v 21. storočí zvyknutí. Urobím maximum, čo je v mojich silách, staviam sa k tejto výzve pokorne, budem hrať fér a dúfať, že to dotiahnem čo najďalej,” hovorí obľúbená tvár domáceho internetu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/gogomantv, xenia_gregusova, tvmarkizaofficial